5.
janv.
2019

Janvāris


Janvāris

  Labdien!

Laimīgu Jauno gadu! Lai veselīgs, miera, pārticības un mīlestības pilns gads!

  Nosūtu Jums plānoto darba kārtību LPRA 30. konferencei š.g. 2. februārī.  Delegātu reģistrēšanās sāksies no plkst. 9.00, foajē. Tā kā šogad ir LPRA vadības pārvēlēšanas, katrs delegāts saņems savu mandātu, balsošanas biļetenu un par to parakstīsies. Konference, kā parasti, notiks Lielajā zālē. Pēc reģistrēšanās Jūs gaidīs rīta kafija. Vēl nav zināms, kas mūs priecēs koncertā, bet koncerts būs. Pašreiz LPRA valde strādā pie konferences Aicinājuma – Rezolūcijas projekta izstrādes, arī Revīzijas komisija cītīgi strādā pie gada pārskata izvērtēšanas. 2018.gadā valsts dotācija apvienībai bija lielāka, kā citkārt. Īstenoti daudzi projekti un par visu konferencē tiks sīki izklāstīts. Tā kā lūdzu uzmanīgi klausieties Revīzijas komisijas ziņojumu!

            Par 2018. gadā paveikto sīkāk atskaitīsies LPRA pr-js I.Kaļķis. Piemiņas vietu labiekārtošana notikusi Strenčos, Vecbebros, Bauskā, Ventspilī, Vānē, Balvos, Vaiņodē, Dobelē, Valkā. Vislielāko atbalstu no šī projekta saņēma Cēsu PRB īstenotais ,, Sirdsapziņas ugunskurs”. Ar LPRA atbalstu Preiļu PRB  īstenoja filmas ,,Rozes zem sniega” uzņemšanu. 29. septembrī notika starptautiska konference ,, Mūsu trejādā Latvija”, ar 13 . zinātniskiem referātiem un Lietuvas, Igaunijas un Krievijas pārstāvju dalību. Nobeiguma stadijā ir grāmatas ,,Sibīrijas skola” izdošana. Likteņdārzā LPRA projekta ietvaros top piemiņas vieta mātēm, kuras mūs, bērnus glāba Sibīrijā. Pieminekļa atklāšana plānota piektdienā pirms Mātes dienas, 10. maijā. Vairāki politiski represētie saņēmuši finansiālu atbalstu bijušo izsūtījuma vietu apmeklēšanai Sibīrijā. Par visu sīkāk konferencē.                  

Uz tikšanos 2. februārī!

                                                              Ar sveicieniem no LPRA valdes – Dagnija L.

 2019. gada 15. janvāris

Citi raksti
4.
maijs
2020

Latvijas Politiski represēto apvienība

Lasīt vairāk...


31.
dec.
2019

Statūti

Latvijas Politiski represēto apvienības statūti

Lasīt vairāk...


24.
sept.
2019

Vēstule

Lasīt vairāk...


13.
jūnijs
2019

Atmiņā puteņo sniegi

Preiļu Politiski represēto biedrības projekts

Lasīt vairāk...


10.
maijs
2019

Piemiņas ansambļa atklāšana Likteņdārzā

Lasīt vairāk...


19.
febr.
2019

LPRA Koordinācija sēde

LPRA valdes vēlēšanas

Lasīt vairāk...


2.
febr.
2019

Konference

LPRA 30. konference

Lasīt vairāk...


5.
janv.
2019

Janvāris

<


  • Projektu līdzfinansē:
Šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne nevāc apmeklētāju datus. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk